Organizace a koordinace maturitního plesu

Jsme tým lidí z Českých Budějovic, kteří rádi spolupracují s mladými lidmi především po celých jižních Čechách. Chceme vám ukázat jak je možné perfektně zorganizovat celý maturitní ples s přátelským a profesionálním přístupem. Rádi vám pomůžeme zrealizovat vaše představy, sny a požadavky. Vždyť maturitní ples máte jen jednou v životě, tak proč z toho neudělat SHOW, kde se vaše třída skvěle představí a nadchne vaše rodiny a přátelé. Pojďme si společně užít tento event, protože i příprava může být zábavou a zkušeností do vašich životů. Stačí nás kontaktovat.

Prohlédněte si fotky a videa z námi realizovaných plesů níže na této stránce. Můžete se také podívat na reference maturantů z minulých let na stránce “O nás”. Koukněte se i na stránku s nabídkou vystoupení.

Jak pomáháme maturantům?

Rozsah naší spolupráce záleží vždy na přáních konkrétní třídy. Pomáhame s organizací maturitního plesu i koordinací během večera. Dále zajišťujeme místo plesu, techniku, kapelu, moderátora, fotografa, kameramana apod. Spolupracujeme při tvorbě celého konceptu plesu, vč. grafiky a dekorací. Vytváříme jedinečné maturitní nástupy i půlnoční překvapení, jak se můžete přesvědčit z videí níže.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku ve vaší třídě

Na schůzce společně probereme základní představu vašeho plesu a způsob jakým vám můžeme pomoci s čímkoliv budete potřebovat. Nebudeme vás tlačit do objednávek služeb které nechcete. Pouze si společně promluvíme o vašem maturáku a případném způsobu naší spolupráce.

Videa z maturitních plesů, kde jsme pomáhali

Cena

Kolik zaplatíte s agenturou za maturitní ples? Naše ceny služeb jsou stejné jako u dodavatelů. Je pro vás tedy výhodnější nechat si služby sjednat od nás, protože nebudete muset sami řešit administrativu, organizaci apod. Pokud byste měli zájem o konkrétní ceník, stačí si domluvit nezávaznou schůzku s prezentací našeho katalogu přímo ve vaší třídě nebo v naší agentuře, kde si můžete prohlédnout i samotné produkty. Bude nám ctí společně se pustit do přípravy vašeho plesu.

Téma a koncept plesu

Po objednání dvou choreografií (nástup, půlnoční překvapení, předtančení nebo choreografii k mat. videu) vám rádi pomůžeme i s vymyšlením celého konceptu vašeho maturitního plesu. Témata na maturitních plesech se již bohužel hodně opakují. Pokud tedy chcete být originální, rádi vám pomůžeme a vymyslíme s vámi jedinečný ples! Pro inspiraci se můžete také podívat na nabídku našich vybraných vystoupení, která se mohou hodit k tématu vašemu plesu.

Choreografie

Jako vedoucí Tanečního studia No Limit pracuji denně na nejrůznějších choreografiích. Díky mým mnohaletým zkušenostem a soutěžním úspěchům (vicemistryně Světa 2018), dokáži vytvořit a naučit choreografii maturitního nástupu, předtančení nebo půlnočního překvapení na míru každé třídě. Přizpůsobím náročnost, zapojím rekvizity, připravím hudbu a naučím vás tančit, že i vaše rodina a přátelé budou překvapeni.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this