Mgr. Eliška Studničková a tým

Již od roku 2012 pro vás připravujeme nejrůznější eventy a plníme vaše přání. Jak jste si mohli všimnout, naše nabídka je široká. Rádi se s vámi setkáme a pohovoříme o možnostech, které se vám s naší agenturou otevírají. Pomáháme nejenom v Českých Budějovicích a jižních Čechách, ale i po celé ČR.

Celý tým mladých a energických lidí vede Mgr. Eliška Studničková.

Pravá ruka Elišky je Míša Kutláková, studentka vysoké školy, která velmi ráda koordinuje a našim klientům ze sebe dává naprosté maximum především v oblasti koordinace.

„Ráda si s vámi domluvím schůzku, vyslechnu vaše přání a získám představu o tom, jaký eventu chcete zorganizovat. Mé zkušenosti, které jsem nasbírala už od studií na vysoké škole a následně během vedení naší agentury, ráda zužitkuji během vašeho eventu. Vytvoříme nezapomenutelnou a kreativní akci pro vaši rodinu, přátele nebo spolupracovníky. Na takový zážitek určitě budou dlouho vzpomínat. Mými zásadami jsou spolehlivost, kreativita a profesionalita.“ Mgr. Eliška Studničková

Uspořádejte svůj event s námi

Chcete-li také spolupracovat s našim zkušeným týmem a prožít svou akci naplno, ozvěte se nám a domluvte si s námi schůzku nebo si rovnou nechte nacenit požadovanou službu.

Reference

Přinášíme vám několik referencí od našich spokojených zákazníků. Věříme, že i vy s námi prožijete nezapomenutelné okamžiky.

2020 – 2017

SŠ zdravotní ČB 2020 (Karolína Schneiderová)

Naše nejvetší díky patří agentuře NLP vedena Mgr. Eliškou Studničkovou! Úžasný osobitý přístup, nápady na výzdobu a výzdoba samotná , organizace, komunikace, prostě úplně vše ,co se týkalo plesu bylo na jedničku. Eliška je energická osoba s nikdy nepřestávajícím úsměvem na tváři, vždy pozitivně naladěna! Je sní radost pracovat, vždy se těšíte na schůzku sní,má vše pod kontrolou, o nic se nemusíte starat a zvládá organizaci plesu perfektně👍🏻

Děkujeme za to,že se náš večer stal nezapomenutelným, jsem ráda ,že jsme zvolili zrovna NLP ,protože lépe jsme si zvolit nemohli! Eli, díky ,díky ,díky a to i celému zbytku týmu z NLP✨

SŠ obchodní Husova ČB 2020 (Stanislava Švancarova)

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat Mgr. Elišce Studničkové z agentury No Limit Production, pro kterou jsme se rozhodli s organizací plesu a jsme za toto rozhodnutí velmi rádi.

Eliška byla po celou dobu velmi profesionální a ochotná. Vše probíhalo bez jakýkoliv problémů, protože komunikace byla na jedničku. Plynutím času se naše vztahy začaly upevňovat, až se z nás stali opravdu dobří přátelé, kdy nám už teď tréninky po škole a i samotná Eliška chybí.

Ples naplnil všechna naše očekávání a choreografie, které nás Eliška zvládla naučit, ohromily celý sál. Eliška nám zajistila velmi originální maturitní ples. Byli jsme velmi rádi, že se výzdoba sálu obešla bez klasických balonků, které jsou viděny na každém maturitním plese. Tím, že jsme zvolili tuto agenturu, jsme si zajistili jedinečný a neobyčejný ples, na který budeme spolu s rodiči vzpomínat celý život.

Tímto tedy Mgr. Elišce Studničkové a celé agentuře No Limit Production z celého srdce děkujeme, a pokud se rozhodujete pro agenturu na ples, určitě doporučujeme tuto.

4.B a 4.C, OA Husova 1 2020 (Sarah Rakosova)

Za třídy 4.B a 4.C, OA Husova 1 moc děkujeme Elišce za choreografie, které nám připravila! Půlnoční překvapení a slavnostní nástup byl zcela výjimečný a tak ještě dnes slyšíme chvály na nástup, který všechny zanesl do neskutečné atmosféry Benátské noci! Spolupráce s ní je skvělá! Ještě jednou velké DÍK za podílení se na našem kouzelném maturitním plese!❤️

ČAG ČB 2019 (Klára Pluščenková)

Naprosto skvělá spolupráce! Ať už jsou vaše přání jakákoliv, vždycky budou pod tímto vedením splněna. Doporučuji všema deseti.

Manželé Benešovi - 2019

Milá Eliško, před rokem jsme se rozhodli, že by jsme se po dvaceti letech a dvou dětěch konečně vzali. Hned na první schůzce s Vámi nám bylo jasné, že No Limit production bude nej volba. Přišlo nám, že se s Vámi známe už spoustu let… sedli jsme si, naprosto jsme Vám důvěřovali a udělali jsme dobře.
Moc jsme si náš den užili a jsme vděční celému týmu NLP. Jste všichni sehraní, milí a moc šikovní! Nic pro vás není problém, nemáte limity… DĚKUJEME!

Anežka Zajícová - 2019

Díky Elišce jsme si mohli naplno užít náš velký den! Nejen, že nám připravila svatební výzdobu na míru, ale i perfektně vše zorganizovala do posledního detailu.
Jsme dojatí a jen nás mrzí, že to tak rychle uteklo, bylo to úžasné.

Prachatice 2019 (Hana Nekolová)

Elišce patří velký dík. Za celou naši třídu jí musím poděkovat, za odvedenou práci, za všechny užitečné rady a ochotu. Všichni jsme si náš vysněný maturitní ples užili. A dovolila bych si podotknout, že byl ještě lepší než jsme si představovali. Na tento krásný večer budeme dlouho vzpomínat. Eliška je úžasná organizátorka a skvělý parťák. Děkujeme celému týmu, a přejeme, ať se všem maturantům vyplní tak krásný sen jako je maturitní ples. A proto neváhejte a jděte do spolupráce s agenturou No Limit production, která Vám zaručeně pomůže zorganizovat ten nejlepší ples na světě.

G4 SPŠ stavební 2019 (Evička Konrádová)

Moc děkujeme agentuře No Limit production především její člence Elišce Studničkové za koordinaci maturitního plesu, choreografie a taky za všechno, co pro nás udělala. Můžeme jen a jen doporučit. Děkujeme.

ČAG - 2018 (Alex Matoušová)

NAPROSTÁ BOMBA! Agentura nám zařizovala maturitní ples a byla jsme tak spokojena, že už vím, kdo mi bude někdy v budcoucnu zařizovat svatbu. Moc děkuju!

SŠ automobilní - 2018 (Radim Krejčí)

Elišku vřele doporučujeme, skvělá domluva, spolupráce a koordinace. Moc děkujeme.

Manželé Pražákovi - léto 2018

Elišku jsme nejprve oslovili pouze za účelem výzdoby obřadu a následné svatební hostiny. O službách koordinátorky jsem popravdě zprvu vůbec neuvažovala – jsem velký puntičkář a ráda mám vše pod kontrolou sama a říkala jsem si, že na svatbě bude přeci jen dostatek lidí, co mi s organizací pomůžou. Jakmile jsme se však pustili do plánování, začali jsme si s manželem uvědomovat, že vzhledem k většímu počtu lidí, přejezdu mezi obřadem a hostinou a našim nemalým požadavkům na náš den D to přeci jen obnáší mnohem více starostí a detailů, které chceme mít opravdu dotaženy do konce. Rozhodnutí tak bylo jasné – CHCEME ELIŠKU a chceme ji na celý den od ranních příprav až po večerní párty – chtěli jsme si svůj den užít hlavně v poklidu, bez nervů a organizačních starostí a hlavně jsme chtěli dopřát co nejméně nervů a stresu našim hostům. Popravdě si neumím představit, že by naše rodina a přátelé na svatbě řešili, jestli dorazila kapela a proč se oddávající opozdil a kdo měl za úkol tohle a kdo tamto – zpětně musím přiznat, že já bych na to opravdu čas neměla a přeci jen jsem se chtěla aspoň trošku oddat emocím toho dne. Eliška se svým limiťáckým týmem byla naprosto úžasná. Na osobních konzultacích jsme si upřesnili, jaká je naše představa výzdoby, kytek, uspořádání hostiny a průběhu celého dne. Doporučila nám úžasné dodavatele, kteří byli do jednoho opravdoví profíci a velmi milí lidé, držela nás při zemi s našimi nehodícími se nápady a naopak nám poskytla bezpočet inspirace, novinek a originálních nápadů, díky kterým jsme mohli prožít opravdu dokonalý den. O srdečnosti, upřímnosti, elánu, ráznosti, chuti vymýšlet nové věci a neustálé pozitivitě ani nemluvím. Agentuře No Limit Production v čele s Eliškou patří obrovský dík.

ČRG - 2018 (Voráčková)

Náš ples dopadl na jedničku a všechno klaplo podle našich představ. Takže moc děkuju za pomoc a spolupráci, Eli. Díky tobě byly přípravy mnohem snazší a celý večer šel podle planu.

NaturaMed Pharmaceuticals - prosinec 2017

No Limit Production vřele doporučuji. Připravili nám nezapomenutelný vánoční večírek. Vše bylo vyladěno do posledního detailu. Věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce. Ještě jednou Elišce a jejímu týmu – děkujeme!

Dominika Jelínková - léto 2017

Eliška s Luckou nám pomohly nazdobit a zkoordinovat naší super-náročnou svatbu a obě to zvládly na jedničku a ještě s úsměvem na rtech. Bez nich bychom museli hodně slevit ze svých požadavků, takže díky, že jste s námi zrealizovaly svatbu našich snů!

Manželé Waldovi - léto 2017

Eliška s Luckou nám pomohly nazdobit a zkoordinovat naší super-náročnou svatbu a obě to zvládly na jedničku a ještě s úsměvem na rtech. Bez nich bychom museli hodně slevit ze svých požadavků, takže díky, že jste s námi zrealizovaly svatbu našich snů!

Manželé Vítovi - červenec 2017

Moc děkujeme za nádherný a nezapomenutelný svatební den. Od přípravy, přes nádhernou výzdobu (boží kytky!) až po koordinaci. Bez Elišky a jejího týmu bychom to dělat rozhodně nechtěli a takhle krásně ani nezvládli… Všichni se bavili, my jsme se bavili, a bylo to super! NOVOMANŽELÉ Vítovi – svatba Parkhotel Hluboká nad Vltavou, červenec 2017

Manželé Sejkorovi - 2017

Je těžké vyjádřit slovy dík za tak překrásný svatební den jaký nám Eliška se svými pomocnicemi pomohla připravit. Ochota práce, skvělé nápady, elán, stále dobrá nálada, spousta vtipů a hlavně nikdy nekončící úsměv Elišky nás provázely od první schůzky až po samotný velký den. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě agenturu No limit production, protože jak už název napovídá, neexistuje nic, co by tato agentura nedokázala zařídit, zrealizovat, převézt do praxe. Jako každá nevěsta jsem chtěla, aby naše svatba byl nejen pro nás ale i pro hosty nezapomenutelným zážitkem na celý život. A díky nim se to povedlo. Eliška nám dala typ na boží kapelu, zprostředkovala úžasného květináře, který vytvořil květinovou výzdobu přesně podle mých představ a zrealizovala výzdobu dokonalou do posledního detailu. Naše místo konání svatby Eliška moc dobře znala a bylo skvělé, že při přípravách čerpala z vlastních zkušeností a výrazně usnadnila průběh realizace. Celý den mi byla oporou, starala se o hladký průběh obřadu, focení a podvečerního programu. Byla stále vestřehu a na vše reagovala dříve než jsme si my dokázali všimnout, že je něco třeba udělat. Já a můj manžel jsme se celý den nemuseli o nic strachovat a den jsme si užili naplno až do brzkých ranních hodin. Vše bylo dokonalé a perfektní nejen v našich očích, ale ohlasy svatebčanů, že na podobné svatbě nikdy nebyly, nebo že nic podobného před tím nezažili nás utvrdily v tom, že zkrátka Eliška a její tým bylo jedno z našich nejlepších rozhodnutí.

Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci třeba přípravě oslavy, baby shower nebo jiné svatbě přátel, kterým Elišku vřele doporučíme… 

 

J + M - duben 2017

Dnes je to přesně měsíc, co se z nás stali novomanželé, a proto bychom touto cestou rádi poděkovali Elišce a celému jejímu týmu. Díky nim proběhl náš den D zcela bezproblémově. Ono to totiž není jen o zamluvení šatů, kapely, cukrářky, která vám upeče ten nejbáječnější dort, fotografa, který vám vytvoří vzpomínky na celý život, výběru místa pro obřad a hostinu, jak jsem si mylně myslela. Podstatných i méně podstatných věcí je tam mnohonásobně více a na tyto věci myslela právě Eliška. ? Bez Elišky rad, připomínek a nádherné výzdoby, by náš velký den nebyl nikdy takový. Elišku a No Limit Production budeme doporučovat dále a věříme, že se setkáme na další podobně krásné akci. Ještě jednou moc děkujeme. J + M (duben 2017)

SŠ ZDRAVOTNÍ ČB 2017

Chtěla bych za celou třídu moc poděkovat za ten nejkrásnější ples! Bezproblémová spolupráce, bylo o nás postaráno jak nejlíp mohlo!?? nejlepší agentura a Eliška nejlepší koordinátorka! VŠEM DOPORUČUJEME! Ještě jednou velké DĚKUJI SŠ ZDRAVOTNÍ ČB 2017

SŠ Polytechnická ČB 2017

Díky Elišce a celému jejímu týmu jsme měli ten nejdokonalejší maturitní ples přesně podle našich představ 🙂 krásná výzdoba, perfektní choreografie při jejímž nacvičování s námi měla Eliška svatou trpělivost, vše dokonale zorganizované, velká pomoc při šněrování našich šatů, až po obrovskou podporu při našem půlnočním překvapení 🙂 Děkuji za celou naši třídu P2 i NP2 🙂 máme díky No limit krásnou vzpomínku na celý život – SŠ Polytechnická ČB 2017

2016 a starší

Šárka a Vašek Hebkých - léto 2016

Děkujeme Elišce a Lucce a celému No limit za perfektní zvládnutí naší svatby, která pro nás byla pohádková, byly pro nás velikou oporou, vše skvěle a profesionálně zvládly a i díky jim jsme se mohli pouze bavit a náš den si plnými doušky užívat. Všem snoubencům je můžeme vřele doporučit 🙂 Šárka a Vašek Hebkých, léto 2016

Manželé Zvánovcovi - červen 2016

Chtěli bychom s manželem moc poděkovat Elišce a jejímu týmu za jejich profesionální účast na naší svatbě. Především díky Elišce proběhl náš den v klidu a bez jakýchkoliv nervů. Díky její perfektní koordinaci vždy svatebčané věděli, co se bude dít a kam mají jít, takže my jsme se mohli plně věnovat jeden druhému a celkově prožití si samotného dne bez zbytečných starostí. Také moc děkujeme za nádhernou výzdobu, kterou jsme s Eliškou ladili na našich společných schůzkách a doladili jsme ji podle mého názoru k dokonalosti. Díky Vám máme na svatbu krásné vzpomínky a také velmi pozitivní zpětné vazby od našich svatebčanů. Určitě Vás budeme doporučovat dál, protože my si náš velký den bez No Limit Production vůbec nedokážeme představit 🙂 Takže ještě jednou MOC děkujeme a přejeme spoustu dalších klientů tak spokojených, jako jsme byli my. Verča a Mikuláš Zvánovcovi

Biskupské gymnázium - březen 2016

Chtěli bychom moooc poděkovat agentuře No Limit production za maturitní ples, který nám pomohla zorganizovat. A ještě více za krásný nástup a nejlepší půlnočko, u kterého jsme se pobavili my maturanti a podle kladných ohlasů i lidi kolem. 🙂 Vůbec si nedokážu představit, že bychom si vše zařizovali jen my. Eliška po sále běhala, vše zařídila, domluvila a my byli ten den úplně bez starostí. 🙂 DĚKUJEME… BIGY 4.C

Střední zdravotnická škola - leden 2016

Chtěla bych moc a moc poděkovat té nejlepší choreografce a koordinátorce za ten nejkrásnější nástup a ještě lepší půlnoční překvapení. Nedokážu si ani představit jak bychom to zvládly bez tebe a Míši. Děkujeme, děkujeme. Náš ples byl naprosto bombastický. Tvá cukrlata z třídy ZDA 4A.

SPŠSE Dukelská 13 - únor 2015

Chtěli bychom moc poděkovat za zorganizování plesu a za skvělé choreografie jak na nástup tak na pulnočku, celé nacvičování jsme si užili a maturák byl prostě bomba. Celá třída 4EA, Děkujeme, Pavel Janeček

Manželé Faconovi - červen 2015

Chceme s manželem moc poděkovat Elišce a Lucce za skvěle odvedenou práci. Nedokážu si organizaci svatby bez nich představit. Během celého dne byli k ruce nejen mě, ale i ostatním svatebčanům. Slyším od všech ze svatby samou chválu. Jako nevěsta jsem díky holkám mohla vypustit všechny starosti a věnovat se jen a pouze své rodině a svému muži. Zvládli organizaci celého svatebního dne a díky schůzkám jsme s Eliškou probírali výzdobu a jiné důležité věci i detaily, které bych jinak ani nevěděla. Ještě jednou moc děkuji za spolupráci a určitě budu doporučovat agenturu i jiným nevěstám. :)) S láskou manželé Gabča a Petr.

ČAG – leden 2015

Chtěla bych ještě jednou za celou třídu moc poděkovat za perfektní organizaci našeho včerejšího plesu, máme jen ty nejlepší ohlasy! Všichni zúčastnění chválí přípravu a celkovou atmosféru. Byla to party! Radka Pelenková

S4C SPŠ Stavební Resslova - 2014

“Děkujeme No Limit production a především Elišce Vackové za pomoc s přípravou maturáku IN TIME. Vše bylo perfektní!! A hlavně to bylo superrr! Díky moc.” Denisa Mojžíšová

Česko-anglické gymnázium s.r.o. - 2014

“Eliška odvedla s koordinací našeho plesu výbornou práci a za to jí skládám obrovskou poklonu a děkuji jí. Dělá svojí práci víc než skvěle, s obrovským nasazením a trpělivostí. Všem No limit production doporučuji, skvělý ples máte pak zaručen. Ještě jednou za celou oktávu děkuju. 🙂 ” Tereza Vedrová

Andrea Bauernoplová

“Chtěla bych moc moc poděkovat Elišce a jejímu týmu za úžasných 5 měsíců, během kterých nám zorganizovala kompletně celou svatbu a především za samotný svatební den, který díky holkám proběhl v naprosté pohodě a všichni jsme si tak mohli svatbu užít na 100% !!! Sama bych neměla nápady, čas a hlavně pevné nervy to vše vymyslet a dát dohromady. Samozřejmě jako každá nevěsta si myslím, že ta naše svatba byla nejkrásnější, ale díky Elišce to není jenom domněnka, ale fakt 😉 Takže moje rada je jasná, kdo se plánujete vdávat dámy, tak bez Elišky to nemá cenu;) Díky Eliško, Aničko a všem, kteří se na tomto dni podíleli!

OA4 Kaplice - 2014

“Jménem celé třídy OA4 z Kaplice, bych chtěla doporučit agenturu No Limit production, konkrétně choreografie Elišky Vackové, které byly naprosto originální a sklidily velký úspěch. Koordinace celého večera byla na té nejvyšší úrovni, vše probíhalo v naprostém pořádku a vůbec jsme se o nic nemuseli starat, užívali jsme si ples od začátku až do konce. Když jsme měli jakýkoliv dotaz nebo problém, vždy nám poradila a pomohla vše vyřešit, či navrhnout nějaké řešení. Naprostá spolehlivost a přátelský přístup. Mockrát děkujeme za báječný večer!” Lucie Linhartová

Manželé Papežovi

Společně s manželem Jirkou musíme poděkovat koordinátorce Elišce Vackové a agentuře NO LIMIT PRODUCTION za profesionální práci zahrnující originální, osobní a vřelý přístup, při nácviku našeho novomanželského tance 🙂 naše svatba tak nabrala zase jiný rozměr a všichni jsme si to moc užili 🙂 na svatbě nám zatančily profesionální tanečnice z taneční skupiny NO LIMIT, což mělo obrovský úspěch. Doporučujeme služby No Limit production dále 🙂 byli jsme absolutně spokojení. Papežovi 🙂

V-4.A SOŠ Veterinární ČB - 2014

“Díky Elišce jsme měli neskutečnej úspěch na našem maturitním plese!! Ty choreografie od ní byly užasný!. a Hlavně nesmím zapomenout na její kolegyni Aničku ,která se nám starala o celý večer aby bylo vše jak má být! Patří Vám holky velký dík! Jste báječné!”

Manželé Linda Vítovcová Hetešová a Michal Vítovec

“Spolupráce s Eliškou byla více než příjemná. Základem byl velmi profesionální přístup, na který navazovalo podrobné vysvětlení jednotlivých tanečních prvků. Díky tomu bylo vše jasné a srozumitelné i pro nás neprofesionální tanečníky. Super bylo, že Eliška pomohla i s rekvizitami a doporučila výběr vhodných kostýmů. Díky všem těmto skutečnostem se nám podařilo choreografii nacvičit během velmi krátké doby a výsledek soudit dle konečného aplausu, stál za to! Kdykoli budeme potřebovat, rádi se na ní obrátíme. Tímto bychom chtěli ještě jednou Elišce moc poděkovat!!!”

Biskupské gymnázium J.N.N. Třída 6.N. - 2013

“Profesionální přístup, užitečné rady, originální choreografie, přátelské jednání… Spolupráce s Eliškou byla velmi příjemná a její práce perfektně odvedená. Stoprocentní spokojenost.”

Střední škola polytechnická v ČB 4.B r. 2013

“Elišku Vackovou můžu za naši třídu vřele doporučit. I díky ní to byl večer, na který nikdo z nás nezapomene. Vymyslela nám úžasný a nezapomenutelný nástup, který byl originální a všem se moc líbil. Když si vyberete Elišku i jako koordinátorku, tak máte jistotu, že Váš ples bude klapat jako hodinky, a vše bude probíhat bez problémů . Nemohli jsme si vybrat lepší choreografku ani koordinátorku. Jestli chcete krásný nástup a abyste se nemuseli na plese o nic starat, tak doporučujeme právě ji.”

Gymnázium Jírovcova Oktáva - 2013

“Pokud chcete, aby váš maturitní ples proběhl bez krizových situací, agenturu No limit production mohu jedine doporučit. Jenom díky koordinaci sl. Vackové jsme si dokázali ples užít bez toho, aniž bychom se báli, co všechno se může pokazit.”

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this