Koordinace a design vaší svatby vč. zajištění dodavatelů

Společně zorganizujeme vaší svatbu tak, abyste si tento významný den užili a nemuseli jste se vůbec stresovat. Díky našim dlouholetým zkušenostem, profesionálním přístupem a stylem, který se snažíme do akcí vnést bude vaše svatba jedinečná a nezapomenutelná.

Ačkoliv naše svatební agentura sídlí v Českých Budějovicích, organizujeme svatby nejen v jižních Čechách, ale po celé České republice. Často také připravujeme svatbu pro páry, kteří bydlí např. v Praze, ale chtějí si užít svůj svatební den v malebných jižních Čechách. Není pro nás tedy problém pomoci se svatbou na nejrůznějších místech pro páry ze všech koutů ČR.

Přípravu vaší svatby bereme jako individuální projekt dle osobnosti snoubenců. Snažíme se vám naslouchat a stát se tak vaší oporou. Proto se pak v den svatby naše svatební koordinátorka se svým týmem postará o to, abyste si mohli svůj den užít naplno bez zbytečných starostí.

Jak snoubencům pomáháme?

Zabýváme se svatbami ve všech detailech a rozsah spolupráce závisí pouze na dohodě se snoubenci. Můžeme vám pomoci s celkovým konceptem, výběrem míst na obřad i hostinu, programem, květinovou výzdobou, dekoracemi, organizací dopravy, výběrem hudebního doprovodu apod.

Kromě zajištění dodavatelů před svatbou se rádi postaráme i o hladkou koordinaci celého svatebního dne. Navíc vám Eliška Studničková dokáže postavit i originální choreografii prvního tance, neboť je nejen svatební koordinátor, ale zároveň i vedoucí choreografka Tanečního studia No Limit.

Kolik zaplatíme za pomoc agentury?

Naše svatební agentura přistupuje ke každé svatbě individuálně a proto si s vámi rádi domluvíme nezávaznou schůzku, kde si o formě naší spolupráce popovídáme.
Služby, které zprostředkováváme, mají téměř stejný ceník jako u dodavatelů. Přesný ceník jednotlivých služeb vám rádi zašleme.
Zároveň si sami vyrábíme ruční výzdobu. Můžete u nás ušetřit i půjčením svatebních dekorací, které je zbytečné na váš den nakupovat
Koukněte se seznam našich dekorací (ceník pošleme na vyžádání).

I my myslíme na to, aby pro vás svatba byla cenově dostupná a snažíme se tak s vámi řešit každý detail.

Domluvte si s námi nezávaznou schůzku

Na úvodní schůzce si společně promluvíme o vašich očekáváních a přáních, abychom našli vhodnou formu naší spolupráce a zjistili s čím vám můžeme pomoci.

Vybrané reference z námi připravovaných svateb

Všechny reference (již od roku 2013) si můžete přečíst na stránce O nás.

Dominika Jelínková

Eliška s Luckou nám pomohly nazdobit a zkoordinovat naší super-náročnou svatbu a obě to zvládly na jedničku a ještě s úsměvem na rtech. Bez nich bychom museli hodně slevit ze svých požadavků, takže díky, že jste s námi zrealizovaly svatbu našich snů!

Manželé Pražákovi

Elišku jsme nejprve oslovili pouze za účelem výzdoby obřadu a následné svatební hostiny. O službách koordinátorky jsem popravdě zprvu vůbec neuvažovala – jsem velký puntičkář a ráda mám vše pod kontrolou sama a říkala jsem si, že na svatbě bude přeci jen dostatek lidí, co mi s organizací pomůžou.

Jakmile jsme se však pustili do plánování, začali jsme si s manželem uvědomovat, že vzhledem k většímu počtu lidí, přejezdu mezi obřadem a hostinou a našim nemalým požadavkům na náš den D to přeci jen obnáší mnohem více starostí a detailů, které chceme mít opravdu dotaženy do konce. Rozhodnutí tak bylo jasné – CHCEME ELIŠKU a chceme ji na celý den od ranních příprav až po večerní párty – chtěli jsme si svůj den užít hlavně v poklidu, bez nervů a organizačních starostí a hlavně jsme chtěli dopřát co nejméně nervů a stresu našim hostům.

Popravdě si neumím představit, že by naše rodina a přátelé na svatbě řešili, jestli dorazila kapela a proč se oddávající opozdil a kdo měl za úkol tohle a kdo tamto – zpětně musím přiznat, že já bych na to opravdu čas neměla a přeci jen jsem se chtěla aspoň trošku oddat emocím toho dne. Eliška se svým limiťáckým týmem byla naprosto úžasná.

Na osobních konzultacích jsme si upřesnili, jaká je naše představa výzdoby, kytek, uspořádání hostiny a průběhu celého dne. Doporučila nám úžasné dodavatele, kteří byli do jednoho opravdoví profíci a velmi milí lidé, držela nás při zemi s našimi nehodícími se nápady a naopak nám poskytla bezpočet inspirace, novinek a originálních nápadů, díky kterým jsme mohli prožít opravdu dokonalý den.

O srdečnosti, upřímnosti, elánu, ráznosti, chuti vymýšlet nové věci a neustálé pozitivitě ani nemluvím. Agentuře No Limit Production v čele s Eliškou patří obrovský dík.

Lucie Royt

No Limit Production Vám nezařídí event na 100 %, ale minimálně na 150 %! Zatím veškeré zkušenosti, které naše rodina s NLP měla, byly špičkové a Elišce i celému týmu za to patří velké díky!

Ukázky ze svateb, které jsme organizovali a koordinovali

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this